ТОВ "Айнект"

Нержавіючий, кольоровий металопрокат, труби, куточок, балка, арматура, двотавр, коло

Область пошуку:
ТОВ "Айнект"
Київ, переулок Руслана Лужевського 14
Фото  1 Опори ЛЕП залізобетонні СВ 9.5-2 опора ліній електропередач; стійки опор контактної мережі гост ціна 846110

Опори ЛЕП залізобетонні СВ 9.5-2 опора ліній електропередач; стійки опор контактної мережі гост ціна

1840 грн
Купити
Код 846110
Постачальник ТОВ "Айнект"
Оцінка

Опис

Як відомо лінії електропередачі підрозділяються на кабельні та повітряні. Будівництво повітряних ліній електропередачі не обходиться без застосування різних опор ПЛ.
Залізобетонні опори ЛЕП розроблені і експлуатуються в районах з розрахунковою температурою повітря до -55 ° С. Основним елементом таких опор є центрифуговані або вібровані залізобетонні стійки. Найбільшою міцністю і довговічністю відрізняються опори ліній електропередачі на центрифугованих стійках. Крім віброваних і центрифугованих стійок, до складу залізобетонної опори ЛЕП можуть входити підкоси, приставки, опорно-анкерні плити, ригелі, анкери для відстрочок, нижня бетонна кришка (підп'ятник) і металоконструкції у вигляді траверс, надставок, тросостоек, оголовники, хомутів, відтяжок, внутрішніх зв'язків, вузлів кріплення. Кріплення металоконструкцій до стійки опори здійснюється за допомогою хомутів або наскрізних болтів.
Закріплення в грунті залізобетонних опор проводиться шляхом установки їх в циліндричний котлован з наступним заповненням пазух піщано-гравійної сумішшю. Для забезпечення необхідної міцності закладення в слабких грунтах на підземній частині опор ПЛ за допомогою полухомутов закріплюються ригелі. Головний недолік опор із залізобетону - низькі прочностновесовие характеристики, і як наслідок високі витрати при транспортуванні через великих габаритів і маси виробів. Гідність - висока корозійна стійкість до агресивного середовища.

Класифікація залізобетонних опор ПЛ

За призначенням

  • Проміжні опори встановлюються на прямих ділянках траси ПЛ, призначені тільки для підтримки дротів і тросів і не розраховані на навантаження спрямовані вздовж лінії електропередачі . Як правило загальне число проміжних опор становлять 80 - 90% від усіх опор ЛЕП.
  • Анкерні опори застосовуються на прямих ділянках траси ПЛ в місцях переходу через інженерні споруди або природні перешкоди для обмеження анкерного прольоту, а також у місцях зміни числа, марок і перерізів проводів лінії електропередачі. Анкерная опора сприймає навантаження від різниці натягу проводів і тросів, спрямовану вздовж ЛЕП. Конструкція анкерних залізобетонних опор ПЛ відрізняється підвищеною міцністю. Це забезпечується, зокрема, застосуванням в опорі залізобетонних стійок підвищеної міцності.
  • Кутові опори розраховані на експлуатацію в місцях зміни напрямку траси ПЛ, сприймають результуючу навантаження від натягу проводів і тросів суміжних межопорное прольотів. При невеликих кутах повороту (15 - 30 °), де навантаження невеликі, застосовують кутові проміжні опори. При кутах повороту більше 30 ° використовують кутові анкерні опори, які мають більш міцну конструкцію і анкерне кріплення проводів.
  • Кінцеві опори є різновидом анкерних і встановлюються в кінці і на початку лінії електропередачі, розраховані на навантаження від одностороннього тяжіння всіх проводів і тросів.
  • Спеціальні опори застосовуються для виконання спеціальних завдань: транспозіціонние - для зміни порядку розташування проводів на опорах; перехідні - для переходу лінії електропередачі через інженерні споруди або природні перешкоди; відгалужувальні - для пристрою відгалужень від магістральної лінії електропередачі; противітрові - для посилення механічної міцності ділянки ЛЕП; перехресні - при перетині повітряних ЛЕП двох напрямків.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції